Fizio Tin tvrdi da mi je mobilnost koljena izvrsna! Ne želim mu proturječit što se toga tiče, al moram reć da je moja ukupna mobilnost definitivno u banani. Rekla bi u kurcu, al odlučila sam štedljivo koristiti tu riječ.

Naravno, za bananu imam objašnjenje. U njoj sam zato što ligament ne zarasta dovoljno brzo! Ne znam po kojem ključu, al odlučio je zajebavat baš mene! Već mi ga je pun..a kapa. U svakom slučaju, taj ligament je uzrokom mojoj novoj introvertiranosti.

A introvertiranost se kod mene manifestira zavlačenjem u kućni brlog gdje žive knjige i društvene mreže. Ajde, pitaj! Ko je kome šta lajko, ko je komentiro? Pa šta ako visim u virtuali, vanjski svijet ionako boli k..iki !

Također, do daljnjeg planiram komunicirati samo s kljastim i oštećenim ljudima, bolesnicima i onima koji se tako osjećaju.

 „Ja bi se malo prošetala po Sljemenu…?“

„Vi možete otići na Medvednicu autom, pa tamo šetati po cesti…“ odgovori Tin.

Na Medvednicu autom? Neka, pričekat ću. Blatersa je za koji dan, pa ću onda uzet auto i zgrabit priliku da jednom u životu budem prva na Lazu!

Kad budem prva na Lazu, tek će tada ovo sranje imat smisla!

Fotka: Paula Vrdoljak

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s